Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
MelTech İnovasyon Tic. ve San.Ltd.Şti.
 • Merkez
  19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
  Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
  Şişli / İstanbul
  Malatya Teknokent
  Bulgurlu Mah. Kanyon Cad.No:89 A Blok 202
  Battalgazi / Malatya
  Virtual Reality Ofis
  Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
  Sedef Blok Zemin Kat D.6
  Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul
 • P.Tesi - C.Tesi 09:00 - 18:00

Yapay Zeka Üretim Sistemleri

Üretim tesisleri iot + endüstri 4.0 otomasyonu ile daha verimli ve organize çalışarak %25 ile %40 arasında performans artışı sağlayabilir.Bu performans oranları işletme türüne göre değişsede, kurulan sistem tesisteki üretim proseslerini canlı görmenizi, takip edebilmenizi, canlı uyarılar ile görebilmenizi sağlayacağı için tüm sorunlara hızlı ve kesin çözümler üretmenizi mümkün kılar. Diğer yandan kronikleşmiş sorunlarınızın giderilmesi için %99.99 doğru üretim verileri ile performans artışı, kalite yönetim sisteminizinde iyileşmesine bir çok faydalar sağlayacağı için, kaynaklarınızı daha verimli kullanmanıza olanaklar sağlayacaktır.

Yapay Zeka Üretim Sistemleri imalat işlemleri için tam görünürlük sağlayan ve bu sayede bizim de istikrarlı bir şekilde üretim performansımızı artırabileceğimiz bütünsel bir çözümdür. Bir üretim operasyonu yönetim sistemi kalite yönetimi, R&D yönetimi, ileri planlama ve programla ve MES (Manufacturing Execution System) gibi sistemlerin bütününü geliştirmeye yönelik bir yapıdır. İmalat üretim alanlarının dijitalleşmesi, üretim performansını optimize etmek için verimlilik, esneklik ve pazara sürüm süresi gibi etkenleri doğrudan geliştirir. Bu yönde teknolojiyi tam anlamıyla kullanan üreticiler, pazardaki ani değişikliklere ve yıkıcı yeniliklere daha hızlı cevap verebilmektedirler.

MOM Uygulama Alanları

 • İleri Düzey Planlama ve Programlama
 • İnsan-Makine Arayüzü
 • Varlık Yönetimi
 • Uyum Yönetimi
 • İmalat Yürütme Sistemleri
 • Performans Analizi
 • Üretim Yönetimi
 • Kalite Yönetimi
 • Ar-Ge Yönetimi

 • Kurumsal platformlar, tedarik zincirini ve ürün döngüsünü üretim yeri ile bağlantılı bir etkileşime geçmeden yönetebilmektedir. MelTech İnovasyon MOM platformu ortak bir çözüm platformu olarak sürekli geliştirilen tüm üretim operasyonlarını desteklemek için kurumsal kaynak planlaması (ERP), ürün yaşam döngüsü (PLM) ve endüstriyel otomasyonu gibi sistemler ile etkileşime geçer. Üretim Operasyonları Yönetimi yazılım çözümleri ile, tamamen dijitalize, her üretim tesisine özel uyarlanabilen ve sorunsuz bir şekilde gerçek zamanlı üretim olayları için entegre, esnek ve ölçeklenebilir üretim sistemleri oluşturabilirsiniz.

  Yapay Zeka ile üretiminizi, tesisinizi, işletmenizi takip edebilirsiniz

  Merkez
  19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
  Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
  Şişli / İstanbul
  Malatya Teknokent
  Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
  A Blok 202
  Battalgazi / Malatya
  Virtual Reality
  Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
  Sedef Blok Zemin Kat D.6
  Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul