Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Yapay Zeka Sistem Entegrasyonu
Sektör bağımsız her türlü üretim tesisindeki bilgileri tek bir merkezde toplayarak, kontrol edilebilen verimliliğinizin artmasını sağlayan Yapay Zeka sistemler geliştiriyoruz.
Yapay Zeka Revizyonu
Türkiye'de büyük bir hızla Yapay Zeka için dijital teknolojiler sayesinde izlenebilir, yönetilebir, verileri topluyor ve büyük veri setleri haline getiriyoruz.
Derin Öğrenme ile Entegrasyon
Yapay Zeka için Makine Öğrenmesi modelleri ile size özel veri setleri oluşturabilmek için analiz ederek verileri Derin Öğrenme platformuna taşıyoruz.

Firmamız

Biz Endüstri 4.0, Tekstil 4.0, Sağlık 4.0, Tarım 4.0, Turizm 4.0, Gıda 4.0, Enerji 4.0, Çiftçi 4.0, Kent 4.0, Artırılmış Gerçeklik, Giyilebilir Teknolojiler için yerli milli Yapay Zeka çözümleri üretiyoruz.
Yapay Zeka Fabrika, Yapay Zeka Üretim, Yapay Zeka Tarım, Yapay Zeka Hasta Takip, Yapay Zeka Enerji, Yapay Zeka Sera, Yapay Zeka Çiftçi gibi sistemlere yerli yazılımlar geliştiriyoruz, büyük veri "Big Data" yönetim, Veri Seti Üretimi, Dataset üretimi yaparak daima çözüm çeşitliliğimizi geliştiriyoruz.

Ağırlıklı olarak üretim yapan, üreten sistemlerinizi Dünya standarlarına erişebilmesi için, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, IIOT donanım, IIOT yazılım geliştirmeleri ile yeniden revize ediyoruz, geliştirdiğimiz Yapay Zeka çözümler sizin 4. Sanayi Devrimi ve entegrasyonunuzu sağlıyor.

Endüstri 4.0 revizyonu hali hazırda kullandığınız makineniz Endüstri 2.0, Endüstri 3.0 ise kullanım ömrünü doldurana kadar veriler üretebilmesini, uzaktan izlenebilir olmasını ve yönetilebilir olamasını sağlıyoruz.

Sisteminizi daha rahat yönetebilmeniz için, sizin istekleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, planlanabilir, programlanabilir, yönetilebilir, canlı takip edilebilir ve raporlanabilir, masaüstü veya mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

"4.0" Başlığı altında gelişen birçok teknoloji farklı farklı sektörlerede büyük yenilikler getiriyor tüm bu gelişen teknolojileri, programlama, yazılım geliştirme, uygulama geliştirme konusundaki 27 yıllık tecrübemiz ile Malatya Teknokent'te gerçekleştiriyoruz.

Yapay Zeka Giyilebilir Teknolojiler, Sağlık 4.0, Yapay Zeka Şehir Sistemleri başlığı ile Şehir 4.0, Yapay Zeka Tarım başlığı ile Tarım 4.0, Tekstil 4.0, Gıda 4.0, Sera 4.0 ve Yapay Zeka ile sürekli güncellenebilir görüntü işleme/kamera/gözlük "Wearable Glasses" sistemleri, optik sensörler, lazer sensörler gibi gelişen birçok teknolojiler artık üretiminizi, yaşam kalitenizi, şehirlerimizi Yapay Zeka ile bambaşka bir hale getirecek.

Projelerimize Örnekler

Augmented Reality Eğitim

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile personel eğitimleri.

Augmented Reality Üretim Bandı

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile üretim bandı.

Augmented Reality Arıza Bakım

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile arıza bakım.

Augmented Reality Sektörler

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile farklı sektör çözümleri.

Augmented Reality Depo Çözümü

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile depolama çözümleri.

Augmented Reality Depo Çözümü

Artırılmış gerçeklik ile depo stok ve sevkiyat çözümleri.

Yapay Zeka ve Teknoloji Devrimine ayak uydurmalısınız, aksi takdirde rakibiniz ile rekabet edemezsiniz

Sektörünüzde Endüstri 4.0 veya Yapay Zeka ya geçen bir rakibiniz olduğunda çok geç kalmış olmak istemiyorsanız, fabrikanız/tesisiniz için bir an evvel reorganizasyon ile geçiş işlemlerine başlamalısınız.
Bu devrime ayak uyduranlar ayakta kalacak, diğerleri maalesef yok olacak

İletişim
Big Data
Büyük Veri
Yapay Zeka Veri Seti
Yapay Zeka DataSet
Merkez
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
Şişli / İstanbul
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Augmented Reality
Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
Sedef Blok Zemin Kat D.6
Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul